افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام
follower-buy
افزایش فالوور اینستاگرام

آیا می توانم به جای پرداخت اینترنتی، وجه مورد نظر را کارت به کارت کنم؟

بله این امکان وجود دارد. در آخرین مرحله ثبت شفارش دو نوع پرداخت به شما معرفی می شود. یکی اینترنتی و دیگری پرداخت کارت به کارت. همچنین می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کرده و شماره کارت جهت واریز دریافت کنید.

آیا باید پیج اینستاگرام و کانال تلگرام در هنگام ثبت سفارش باز باشد؟

بله در تمامی سفارش ها باید پیج یا کانال اکانت شما باز باشد و در حالت خصوصی یا پرایوت نباشد. در صورت بسته بودن پیج یا کانال مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده شخص شما می باشد نه سایت.

آیا فالوور ها و کاربرانی که لایک و کامنت می گذارند ایرانی هستند؟

بله. تمامی سفارش های سایت توسط کاربرانی ایرانی ارسال می شود.

آیا ممبر های تلگرام که ارسال می شود ایرانی هستند؟

بله تمامی ممبر ها ایرانی می باشند.

آیا می توان برای دیگران هم سفارش ثبت کرد؟

نحوه سفارشات به گونه ای است که مالکیت اکانت در انجام سفارش نقشی ندارد و شما چه برای خود چه برای دیگران به راحتی می توانیدسفارش ثبت کنید.

آیا می شود برای مسابقات اینستاگرامی لایک و کامنت سفارش داد؟

به وسیله بسته های سایت شما می توانید در تمام مسابقات اینستاگرامی برنده شوید. از آنجا که تمام کاربران واقعی هستند شما می توانید با سفارش لایک و کامنت روی پست مورد نظر محبوبیت پست را افزایش و برنده مسابقه شوید. نکته مهم شرکت در این مسابقات این است که بسته های تعداد کم را در بازه های زمانی متفاوت سفارش دهید تا لایک و کامنت ها را به تدریج دریافت کنید.

میزان آنفالو در بسته های فالوور به چه صورت است؟

از آنجا که فالوور ها واقعی هستند آنفالو امری کاملا طبیعیست. شما نمیتوانید یک شخص را خلاف عقیده و سلیقه اش به زور در یک پیج نگهدارید!! برای جبران ریزش، فالووربالا از همان ابتدا مقدار بیشتری از آنچه شما سفارش داده اید برای اکانتتان فالوور ارسال می کند.

تفاوت بازدید و لایک چیست؟

در گذشته در اینستاگرام تنها امکان بارگذاری و انتشار پست به صورت تصویر و عکس بود اما به هم اکنون این امکان فراهم شده که به جای عکس پست خود را در قالب ویدیو منتشر کنید. هر چند که برای ویدیو هنوز هم می شود لایک سفارش داد اما شمارنده ای که بیشتر در معرض نمایش است شمارنده بازدید ویدیو می باشد که میزان محبوبیت پست ویدیویی را به نمایش می گذارد.

چگونه لینک پستم را پیدا کنم برای ثبت سفارش؟

اگر اقدام به خرید لایک یا کامنت یا بازدید ویدئوی اینستاگرام کرده باشید، از شما آدرس عکس اینستاگرام را می خواهد . برای بدست آوردن این آدرس، عکس مورد نظر را در اینستاگرام باز کرده، روی گزینه ۳ نقطه کنار هم که در کنار عکس قرار دارد بزنید، از منوی باز شده روی  copy share url بزنید. اکنون می توانید آدرس عکس را در فیلد مربوطه paste کنید.

مدت زمان انجام سفارشات چقدر است؟

انجام سفارشات آنی صورت می گیرد. اما تکمیل سفارش بسته به نوع سفارش مدت زمانی طول می کشد. این تایم روی هر بسته اعلام میشود. برای مثال مدت زمانی که طول می کشد ۵ هزار فالوور کامل به پیج شما اضافه شود ۱ روز می باشد.

چگونه پیج خود را از حالت خصوصی یا بسته خارج کنم؟

وارد برنامه اینستاگرام از گوشی خود شوید . سپس روی تنظیمات کلیک کرده سپس دکمه آبی جلوی private Account را خاموش کنید.

پس از پایان کامل سفارش می توانم اکانتم را خصوصی کنم؟

بله پس از پایان انجام سفارش، میتوانید اکانت خود را مجددا خصوصی نمایید. عمومی کردن اکانت تنها برای انجام سفارش صورت می گیرد

سوال من در سوالات بالا نیست.

با ورود به صفحه پشتیبانی شما می توانید نظر ٬ مشکل و یا هر گونه انتقاد راجع به سایت و سرویس دهی اعلام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.